Executive 160

10.339 ден12.163 ден (-15%)

In stock

Спореди

– Едноставна и модерна работна маса од Executive колекцијата, совршена за секоја канцеларија.
– Површината на работната маса е покриена со материјал што ја зголемува нејзината отпорност на гребнатини и други механички оштетувања кои може да настанат како резултат на секојдневна употреба.
– Executive модуларен систем – создаден за уредување на модерни и практични канцелариски ентериери.

Дополнителни информации

Тежина 38 кг
Димензии 160 × 70 × 76 cm

Мени