Office Lux BIU/160

11.018 ден12.963 ден (-15%)

In stock

Спореди

– Во колекцијата Office Lux ќе го пронајдете потребниот мебел за да создадете удобно и модерно работно место.
– Работната маса на Office Lux е елемент кој не смее да и недостасува на една канцеларија. На оваа работна маса, долга 160 см, има простор за лаптоп, книги, но и неопходни канцелариски додатоци.
– Поради својата големина, работната маса на Office Lux изгледа одлично во пространа канцеларија.
– Со колекцијата Office Lux ќе создадете ергономски простор за вашата канцеларија. Користете комбинација од работна маса, фиокари и збир на полици за да уживате во вашиот канцелариски аранжман од соништата.

Дополнителни информации

Тежина 36 кг
Димензии 160 × 73 × 77 cm

Мени