Executive 2D

14.225 ден16.736 ден (-15%)

In stock

Спореди

– Executive кабинетот ќе се вклопи совршено во секоја канцеларија.
– Неговите мали димензии ќе ви овозможат да заштедите простор за складирање на документи и други канцелариски материјали.
– Executive модуларен систем – создаден за уредување на модерни и практични канцелариски ентериери.

Дополнителни информации

Тежина 40 кг
Димензии 40 × 90 × 113 cm

Мени