Bebe Aloe

2.990 ден

In stock

Спореди

Здравиот и мирен сон е најважен при растот кај децата.

Подарете му го на Вашето дете она што му е најпотребно.

Состав: HR пена 35/35

Висина на душек: 15 см

Димензија 90×200 см

Мени