Viva

11.070 ден17.989 ден (-10%)

Clear
Спореди

Состав:

– Џебно јадро 16 см
– Kovafoam пена
– Антиалергиски силиконизирани влакна
– Поликотон обвивка
– Високо квалитетна Aloe Vera навлака
– 3Д воздушна трака

Висина на душек: 29 см

Дополнителни информации

Димензии

120cm x 200cm, 140cm x 200cm, 160cm x 200cm, 180 x 200 cm, 90cm x 200cm

Мени