Executive Ormar 2D1S

15.522 ден18.261 ден (-15%)

In stock

Спореди

– Executive ормарот ќе се вклопи совршено во секоја канцеларија. Благодарение на малата ширина, мебелот нема да заземе многу простор во вашата канцеларија.
– Отворената полица ви овозможува да складирате книги или документи кои секогаш ќе ви бидат на дофат на рака. Останатите потребни додатоци успешно може да ги сокриете во практичната фиока, или пак зад целосните фронтови.
– Executive модуларен систем – создаден за уредување на модерни и практични канцелариски ентериери.

Дополнителни информации

Тежина 52 кг
Димензии 40 × 60 × 218 cm

Мени