Office Lux REG2D/220

14.186 ден16.689 ден (-15%)

In stock

Спореди

– Колекцијата Office Lux вклучува канцелариски мебел кој е комбинација на естетика и функционалност, што го прави совршен за модерните канцеларии.
– Тешко е да се замисли канцеларија без високи плакари и полици. Оваа библиотека ќе ви овозможи да прикажете и да скриете документи. На ваше располагање имате 3 отворени полици и затворен кабинет со 2 врати.
– Со колекцијата Office Lux ќе создадете ергономски простор за вашата канцеларија. Користете комбинација од работна маса, фиокари и збир на полици за да уживате во вашиот канцелариски аранжман од соништата.

Дополнителни информации

Тежина 55 кг
Димензии 35 × 79 × 221 cm

Мени