Office Lux REG4D2S/220

25.669 ден30.199 ден (-15%)

In stock

Спореди

– Колекцијата Office Lux вклучува канцелариски мебел кој е комбинација на естетика и функционалност, што го прави совршен за модерните канцеларии.
– Библиотеката Office Lux е идеално место за чување деловни документи. Користете ја целосно вградената библиотека со 2 клучни ормани и 2 пространи фиоки за оваа намена.
– Со колекцијата Office Lux ќе создадете ергономски простор за вашата канцеларија. Користете комбинација од работна маса, фиокари и збир на полици за да уживате во вашиот канцелариски аранжман од соништата.

Дополнителни информации

Тежина 80 кг
Димензии 35 × 79 × 221 cm

Мени