Office Lux REG2D/114

12.231 ден14.389 ден (-15%)

In stock

Спореди

– Колекцијата Office Lux вклучува канцелариски мебел кој е комбинација на естетика и функционалност, што го прави совршен за модерните канцеларии.
– Нискиот кабинет на Office Lux е совршен за складирање на важни документи. Кабинетот со 2 врати кои се заклучуваат спречува неовластен пристап.
– Со колекцијата Office Lux ќе создадете ергономски простор за вашата канцеларија. Користете комбинација од работна маса, фиокари и збир на полици за да уживате во вашиот канцелариски аранжман од соништата.

Дополнителни информации

Тежина 46 кг
Димензии 35 × 79 × 114 cm

Мени