Office Lux Polica REG/79/220

7.432 ден8.743 ден (-15%)

In stock

Спореди

– Колекцијата Office Lux вклучува канцелариски мебел кој е комбинација на естетика и функционалност, што го прави совршен за модерните канцеларии.
– Тешко е да се замисли канцеларија без високи плакари и полици. Користете ја оваа отворена библиотека со ширина од 79 cm и 5 практични полици за складирање на документи, книги, организатори, како и естетски црно-бели украси.
– Со колекцијата Office Lux ќе создадете ергономски простор за вашата канцеларија. Користете комбинација од работна маса, фиокари и збир на полици за да уживате во вашиот канцелариски аранжман од соништата.

Дополнителни информации

Тежина 45 кг
Димензии 35 × 79 × 221 cm

Мени