Executive Polica 220

9.042 ден10.638 ден (-15%)

In stock

Спореди

– Executive полицата ќе се вклопи совршено во секоја канцеларија.
– Отворената библиотека од колекцијата Executive со 5 полици е одлично место за чување на вашите книги и документи.
– Благодарение на отворениот дизајн, пристапот до нејзината содржината е многу лесен.
– Executive модуларен систем – создаден за уредување на модерни и практични канцелариски ентериери.

Дополнителни информации

Тежина 42 кг
Димензии 36 × 80 × 218 cm

Мени