Executive Polica 4D

15.522 ден18.261 ден (-15%)

In stock

Спореди

– Executive ормарот ќе се вклопи совршено во секоја канцеларија.
– Отворената полица ви овозможува да складирате книги или документи кои секогаш ќе ви бидат на дофат на рака.
– Зад целосните фронтови ќе најдете уште поголем простор за складирање на важни документи.
– Executive модуларен систем – создаден за уредување на модерни и практични канцелариски ентериери.

Дополнителни информации

Тежина 55 кг
Димензии 37 × 80 × 218 cm

Мени