Office Ormar 2D

6.581 ден7.742 ден (-15%)

In stock

Спореди

– Колекцијата Office ќе ви помогне да организирате модерна, функционална канцеларија.
– Компактниот кабинет е опремен со 2 внатрешни полици кои ќе овозможат удобно складирање на вашите документи. Поради неговата компактност тој совршено ќе се вклопи во мала просторија.
– Проширете ги можностите за уредување на канцеларијата со останатите елементи од колекцијата Office.

Дополнителни информации

Тежина 33 кг
Димензии 35 × 79 × 114 cm

Мени