Executive Polica 113

5.155 ден6.065 ден (-15%)

In stock

Спореди

– Executive полицата за книги совршено ќе се вклопи во секоја канцеларија.
– Отворената библиотека од колекцијата Executive со 2 полици е одлично место за чување на вашите книги и документи.
– Благодарение на отворениот дизајн, пристапот до нејзината содржината е многу лесен.
– Executive модуларен систем – создаден за уредување на модерни и практични канцелариски ентериери.

Дополнителни информации

Тежина 24 кг
Димензии 36 × 80 × 113 cm

Мени