Executive Polica 220/2

7.229 ден8.505 ден (-15%)

In stock

Спореди

– Executive полицата ќе се вклопи совршено во секоја канцеларија. Благодарение на малата ширина, мебелот нема да заземе многу простор во вашата канцеларија.
– Отворената библиотека од колекцијата Executive со 5 полици е одлично место за чување на вашите книги и документи.
– Благодарение на отворениот дизајн, пристапот до нејзината содржината е многу лесен.
– Executive модуларен систем – создаден за уредување на модерни и практични канцелариски ентериери.

Дополнителни информации

Тежина 33 кг
Димензии 36 × 50 × 218 cm

Мени