Office Lux SZF2D/79

22.720 ден26.729 ден (-15%)

In stock

Спореди

– Колекцијата Office Lux вклучува канцелариски мебел кој е комбинација на естетика и функционалност, што го прави совршен за модерните канцеларии.
– Гардеробата со две врати е дополнителен елемент за секоја канцеларија. Тесните полици се одлични за организирање на документи, додека закачалката е совршена опција за оние кои сакаат да бидат подготвени на се – во плакарот има место за деловна кошула.
– Со колекцијата Office Lux ќе создадете ергономски простор за вашата канцеларија. Користете комбинација од работна маса, фиокари и збир на полици за да уживате во вашиот канцелариски аранжман од соништата.

Дополнителни информации

Тежина 84 кг
Димензии 43 × 79 × 221 cm

Мени