Vision

68.290 ден80.340 ден (-15%)

In stock

Спореди

Гарнитура Визион составена од двосед и софа. Има механизам на наслоните и раконаслоните.

Може да се избере боја и штоф и страна на аголот.

Димензии: 290x190x90 cm.

Мени