Nica K3S

22.050 ден24.500 ден (-10%)

Бела Сјај
Clear
Спореди

Комода со три крилја со стакло. Телото на елементот е изработено од 38мм дебело универ, во бела боја. Предниот елемент е изработен од МДФ со висок сјај, бел, во комбинација со темперирано стакло од 4мм.

Дополнителни информации

Димензии 40 × 180 × 88 cm
Боја/Дезен

Бела Сјај, Крем-Сјај

Мени