Nica V1S

18.270 ден20.300 ден (-10%)

Бела Сјај
Clear
Спореди

Витрина со едно крило со стакло. Телото на елементот е изработено од 38мм дебело универ. Предниот дел на елементот е изработен од високо-сјаен МДФ, комбиниран со стакло од дебелина од 4мм.

Дополнителни информации

Димензии 40 × 65 × 185 cm
Боја/Дезен

Бела Сјај, Крем-Сјај

Мени