Nica TV

18.720 ден20.700 ден (-10%)

Бела СјајКрем-Сјај
Clear
Спореди

ТВ маса со три фиоки, три отворени полици и LED осветлување. Телото на елементот е изработено од 38мм универзум дебело,  во комбинација со 6мм дебело стакло.

Дополнителни информации

Димензии 50 × 180 × 48 cm
Боја/Дезен

Бела Сјај, Крем-Сјај

Мени