Avis NS3

11.160 ден12.400 ден (-10%)

In stock

Спореди

Наткасна од колекцијата Авис со три фиоки и модерен дизајн.

  • Фронтот на горните две фиоки е лакиран со УВ лак во бела боја, а долната е изработена од профилиран медијапан во Пацифик орев.
  • Корпусот на елементот е изработен во бела боја висок сјај.
  • Soft close механизмите овозможуваат тивко затворање на фиоките.

Димензии: 56x59x40 cm

Мени