Office Ormar 4D2S

13.193 ден15.521 ден (-15%)

In stock

Спореди

– Колекцијата Office ќе ви помогне да организирате модерна, функционална канцеларија.
– Вградената библиотека од колекцијата Office е совршено место за чување на најважните документи. Содржи 3 практични полици, сместени во горниот дел и 2 пространи фиоки. Зад двојната врата сместена на дното од мебелот ќе најдете дополнителна полица за важни документи.
– Проширете ги можностите за уредување на канцеларијата со останатите елементи од колекцијата Office.

Дополнителни информации

Тежина 63 кг
Димензии 35 × 79 × 221 cm

Мени