Treviso тв комода

12.200 ден

артисанкамено сива
Clear
Спореди

Тв комода од колекцијата Тревисо, се изработува во две бои: камено сива/бел мермер и артисан/сиво.

Димензии: 185x45x39

Дополнителни информации

Боја/Дезен

артисан, камено сива

Мени