Treviso полица

5.350 ден

артисанкамено сива
Clear
Спореди

Полица од колекцијата Тревисо, се изработува во две бои: камено сива/бел мермер и артисан/сиво.

Димензии: 162x24x127

Дополнителни информации

Боја/Дезен

артисан, камено сива

Мени