Treviso комода

12.800 ден

артисанкамено сива
Clear
Спореди

Комода од колекцијата Тревисо, се изработува во две бои: камено сива/бел мермер и артисан/сиво.

Димензии: 95x39x89

Дополнителни информации

Боја/Дезен

артисан, камено сива

Мени