Treviso клуб маса

8.850 ден

артисанкамено сива
Clear
Спореди

Клуб маса од колекцијата Тревисо, се изработува во две бои: камено сива/бел мермер и артисан/сиво.

Димензии: 90x60x40

Дополнителни информации

Боја/Дезен

артисан, камено сива

Мени