Treviso витрина

13.600 ден

артисанкамено сива
Clear
Спореди

Витрина од колекцијата Тревисо, се изработува во две бои: камено сива/бел мермер и артисан/сиво.

Димензии: 54x39x194

Дополнителни информации

Боја/Дезен

артисан, камено сива

Мени