Tara V1

17.640 ден19.600 ден (-10%)

пацифик/бела матпацифик/графит мат
Clear
Спореди

Луксузна витрина од колекцијата Тара со едно крило. Фронтот на витрината е изработен од резбарен медијапан лакиран со УВ лак со soft мат ефект во графит или бела боја. Корпусот на елементот е изработен од иверка во декор пацифик орев боја. Видните страни на корпусот се лакирани со УВ лак со soft мат ефект во графит или бела боја. Стилски профилираните лајсни се изработени од медијапан со дебелина 25mm. Елементот има една полица од иверка во дрво декор пацифик орев боја и гардеробна шипка. Витрината има soft close шарки со што овозможува тивко затворање на крилото.

Димензии: 65X193X38 cm

Дополнителни информации

Боја/Дезен

пацифик/бела мат, пацифик/графит мат

Мени