Tara OG

6.930 ден7.700 ден (-10%)

пацифик/бела матпацифик/графит мат
Clear
Спореди

Огледало од колекцијата тара, со рамни стилски профилирани лајсни изработени од медијапан комплетно лакиран со УВ лак со soft мат ефект во графит или бела боја и масивна покривна плоча во декор пацифик орев.

Димензии:  84x79x13 cm

Дополнителни информации

Боја/Дезен

пацифик/бела мат, пацифик/графит мат

Мени