Tara K1

11.160 ден12.400 ден (-10%)

пацифик/бела матпацифик/графит мат
Clear
Спореди
SKU: N/A Categories: , Tags: , ,

Комода од колекцијата Тара со едно крило и со тапациран перник за седење. Фронтот на витрината е изработен од резбарен медијапан лакиран со УВ лак со soft мат ефект во графит или бела боја. Декоративната масивна покривна плоча е изработена од медијапан со фолија во декор пацифик орев. Корпусот на елементот е изработен од иверка во декор пацифик орев боја. Видните страни на корпусот се лакирани со УВ лак со soft мат ефект во графит или бела боја. Стилски профилираните лајсни се изработени од медијапан со дебелина 25mm. Елементот има една полица. Перникот е тапациран со квалитетен текстил кој е водоотпорен и од него лесно се отстрануваат флеки.

Димензии: 65x51x38 cm

 

Дополнителни информации

Боја/Дезен

пацифик/бела мат, пацифик/графит мат

Мени