Tara CPL21

17.460 ден19.400 ден (-10%)

пацифик/бела матпацифик/графит мат
Clear
Спореди

Чевларник од колекцијата Тара со две крила и една фиока. Фронтот на витрината е изработен од резбарен медијапан лакиран со УВ лак со soft мат ефект во графит или бела боја. Корпусот на елементот е изработен од иверка во декор пацифик орев боја. Видните страни на корпусот се лакирани со УВ лак со soft мат ефект во графит или бела боја. Стилски профилираните лајсни се изработени од медијапан со дебелина 25mm. Во внатрешноста има две полици, а внатрешноста на фиоката е во декор текстил.  Елементот има soft close шарки со што овозможува тивко затворање на крилото.

Димензии: 86x102x38 cm

Дополнителни информации

Боја/Дезен

пацифик/бела мат, пацифик/графит мат

Мени