Tara CLK

6.480 ден7.200 ден (-10%)

пацифик/бела матпацифик/графит мат
Clear
Спореди
SKU: N/A Categories: , Tags: ,

Елегантна и функционална закачалка од колекцијата Тара со декоративни куки. Елементот е изработен од медијапан комплетно лакиран со УВ лак со soft мат ефект во графит или бела боја и масивна покривна плоча во пацифик орев. Стилски профилираните лајсни се изработени од медијапан со дебелина 25mm.

Димензии: 65x115x13 cm

Дополнителни информации

Боја/Дезен

пацифик/бела мат, пацифик/графит мат

Мени