Tara фиока FK

5.670 ден6.300 ден (-10%)

пацифик/бела матпацифик/графит мат
Clear
Спореди

Фиока за кревет од колекцијата Tara, компатибилна на кревет Tara KR160.

Фронтот на фиоката е изработен од резбарен медијапан лакиран во УВ лак со soft мат ефект во графит боја.

Корпусот на фиоката е изработен од иверица во дрво декор Пацифик орев, со под во бела боја.

Димензии: 188x20x72

Дополнителни информации

Боја/Дезен

пацифик/бела мат, пацифик/графит мат

Мени