Tara фиокар F4

25.200 ден28.000 ден (-10%)

пацифик/бела матпацифик/графит мат
Clear
Спореди

Фиокар од колекцијата Tara со четири фиоки овозможува беспрекорна организација во вашата спална соба.

Фронтот на наткасната е изработен од резбарен медијапан, лакиран со УВ лак со soft мат ефект во графит боја, а декоративната масивна покривна плоча е изработена од медијапан со фолија во декор Пацифик орев.

Лајсните се изработени од медијапан со дебелина 25mm.

Корпусот на елементот е изработен од иверица во декор Пацифик орев, лакирани во УВ лак со soft Мат ефект во графит боја.

Внатрешноста на фиоките е во декор текстил.

Soft close механизмите овозможуваат споро и тивко затворање на фиоката.

Димензии: 101x112x48

Дополнителни информации

Боја/Дезен

пацифик/бела мат, пацифик/графит мат

Мени