Tara тв комода TV1K1F

19.530 ден21.700 ден (-10%)

пацифик/бела матпацифик/графит мат
Clear
Спореди

Тв комода за дневен престој од колекцијата Tara со едно крило, една фиока и една отворена полица.

Фронтот на комодата е изработен од резбарен медијапан, лакиран со УВ лак со soft мат ефект во графит боја, а декоративната масивна покривна плоча е изработена од медијапан со фолија во декор Пацифик орев.

Лајсните се изработени од медијапан со дебелина 25mm.

Корпусот на елементот е изработен од иверица во декор Пацифик орев, лакирани во УВ лак со soft Мат ефект во графит боја.

Soft close механизмите овозможуваат споро и тивко затворање на фиоката.

Димензии: 151x52x54

 

Дополнителни информации

Боја/Дезен

пацифик/бела мат, пацифик/графит мат

Мени