Tara полица VP

5.130 ден5.700 ден (-10%)

In stock

Спореди

Висечка полица од колекцијата Tara, изработена од медијапан во дрво декор Пацифик орев.

Полицата има стилски профилирани лајсни.

Димензии: 140 x 5 x 190

Мени