Tara плакар P5

68.400 ден76.000 ден (-10%)

пацифик/бела матпацифик/графит мат
Clear
Спореди

Петкрилен плакар од луксузната колекција Tara ќе Ви обезбеди многу простор за складирање на Вашата облека

Фронтот на наткасната е изработен од резбарен медијапан, лакиран со УВ лак со soft мат ефект во графит боја.

Лајсните се изработени од медијапан со дебелина 25mm.

Корпусот на елементот е изработен од иверица во декор Пацифик орев, лакирани во УВ лак со soft Мат ефект во графит боја.

Плакарот во внатрешноста има 6 полици и 3 гардеробни цефки, што го прави функционален. Според Вашите потреби постои можност за додавање на полици од додатната опрема на модел Tara

Soft close механизмите овозможуваат споро и тивко затворање.

Димензии: 291x227x59

 

Дополнителни информации

Боја/Дезен

пацифик/бела мат, пацифик/графит мат

Мени