Tara кревет KR160

27.450 ден30.500 ден (-10%)

пацифик/бела матпацифик/графит мат
Clear
Спореди

Дескрипција

Кревет од колекцијата Тара со стилизирана глава и подножје, со декоративни лајсни од медијапан, предвиден за душек 160х200.

Главата и подножјето се произведени од резбарен медијапан, лакиран со УВ лак со soft мат ефект во графит боја, а декоративните лајсни се од медијапан со фолија во декор Пацифик орев.

Лајсните се изработени од медијапан со дебелина 25mm.

Корпусот на елементот е изработен од иверица во декор Пацифик орев, лакирани во УВ лак со soft Мат ефект во графит боја.

Забелешка: во цената не е вклучен душекот.

Димензии: 182x100x222

Спецификација

Дополнителни информации

Боја/Дезен

пацифик/бела мат, пацифик/графит мат

Кошничка

No products in the cart.