Tara клуб маса KLS

16.830 ден18.700 ден (-10%)

пацифик/бела матпацифик/графит мат
Clear
Спореди

Клуб маса од колекцијата Tara, со една фиока и отворена полица.

Произведена е од медијапан комплетно лакиран со УВ лак со soft мат ефект во графит боја.

Декоративната масивна покривна плоча од масичката е изработена од медијапан, со фолија во декор Пацифик орев.

Стилски профилираните лајсни се изработени од медијапан со дебелина 25мм.

Има soft close механизми со што е овозможено елегантно затворање на фиоките.

Димензии: 110x40x61

Дополнителни информации

Боја/Дезен

пацифик/бела мат, пацифик/графит мат

Мени