Tara витрина V3K1F

31.140 ден34.600 ден (-10%)

пацифик/бела матпацифик/графит мат
Clear
Спореди

Луксузна витрина од колекцијата Tara со три крила, фиока и отворени полици.

Фронтот на комодата е изработен од резбарен медијапан, лакиран со УВ лак со soft мат ефект во графит боја, а декоративната масивна покривна плоча е изработена од медијапан со фолија во декор Пацифик орев.

Лајсните се изработени од медијапан со дебелина 25mm.

Корпусот на елементот е изработен од иверица во декор Пацифик орев, лакирани во УВ лак со soft Мат ефект во графит боја.

Има три полици од иверица и две од калено стакло, што го прави елементот функционален.

Горното крило има рамка исполнета со калено стакло.

Soft close механизмите овозможуваат споро и тивко затворање на фиоката.

Димензии: 101x200x48cm

Дополнителни информации

Боја/Дезен

пацифик/бела мат, пацифик/графит мат

Мени