Tara витрина V2S

19.170 ден21.300 ден (-10%)

пацифик/бела матпацифик/графит мат
Clear
Спореди

Луксузна витрина од колекцијата Tara со едно крило со стакло и едно полно крило.

Фронтот на комодата е изработен од резбарен медијапан, лакиран со УВ лак со soft мат ефект во графит боја, а декоративната масивна покривна плоча е изработена од медијапан со фолија во декор Пацифик орев.

Лајсните се изработени од медијапан со дебелина 25mm.

Корпусот на елементот е изработен од иверица во декор Пацифик орев, лакирани во УВ лак со soft Мат ефект во графит боја.

Има една полица од иверица и една полица од калено стакло, што го прави елементот функционален.

Горното крило има рамка исполнета со калено стакло.

Soft close механизмите овозможуваат споро и тивко затворање на фиоката.

Димензии: 66x132x48cm

 

Дополнителни информации

Боја/Дезен

пацифик/бела мат, пацифик/графит мат

Мени