Stela OG

3.690 ден4.100 ден (-10%)

In stock

Спореди

Огледало на универзална позадина со декорација од дрво даб лакиран со УВ лак во бел висок сјај.

Дополнителни информации

Тежина 8.78 кг
Димензии 2 × 63 × 81 cm

Мени