Stela CLK

6.120 ден6.800 ден (-10%)

In stock

Спореди

Закачалка за складирање облека. Елементот е лакиран со УВ лак во бел висок сјај со примена на МДФ во дрво украс Тобако даб. Содржи четири ленти и една полица, која исто така е лакирана со бел УВ лак со висок сјај. Елементот е опремен со потребниот хардвер за монтирање.

Дополнителни информации

Тежина 11.72 кг
Димензии 13 × 70 × 112 cm

Мени