Stela тв комода TV

14.580 ден16.200 ден (-10%)

In stock

Спореди

Тв комода за дневен престој од колекцијата Stela, со две крила, отворена полица и фиока без рачки, во склад со трендовите.

Фронтот на крилата е лакиран со УВ лак во бела боја висок сјај. Маската на фиоката е од медијапан, во дрво декор Тобако храст боја, со резбарена апликација.

Отворената полица и корпусот на елементот се изработени од дрво декор Тобако храст.

Механизмите за меко затворање овозможуваат тивко затворање. Отворањето на крилото е олеснето со push to open механизам.

Има две полици во дрво декор Тобако храст боја.

Димензии:  180x49x47

Мени