Stela комода K3S

19.440 ден21.600 ден (-10%)

In stock

Спореди

Комода од колекцијата Stela со две полни крила и едно крило со стакло. Овој елемент се одликува со современ дизајн.

Фронтот е со полно крило лакирано во УВ лак во бела воја во висок сјај со резбарена апликација од медијапан во дрво декор Тобако храст.

Крилото со стакло е лакирано со УВ лак во бела боја висок сјај.

Корпусот на елементот е изработен во дрво декор Тобако храст.

Шарките за меко затворање овозможуваат тивко затворање.

Отворањето на крилото е олеснето со push to open механизам.

Димензии: 180x97x41

Мени