Stela витрина V2S

15.120 ден16.800 ден (-10%)

In stock

Спореди

Витрина од колекцијата Stela, во бела боја со две крила. Овој елемент има современ дизајн, без рачки и е во склад со трендовите.

Фронтот на крилото е лакиран со УВ лак во бела боја висок сјај со резбарена апликација од медијапан во дрво декор Тобако храст. Другото крило има калено стакло со дебелина од 4mm.

Корпусот на елементот е изработен од дрво декор Тобако храст.

Витрината во внатрешноста има четири полици во дрво декор Тобако храст и две стаклени полици.

Шарките за меко затворање овозможуваат тивко затворање.

Отворањето на крилото е олеснето со push to open механизам.

Димензии: 77x150x41

Мени