Stela витрина V1S

14.040 ден15.600 ден (-10%)

In stock

Спореди

Витрина од колекцијата Stela, со едно крило со стакло, без рачки.

Фронтот на крилото е лакиран со УВ лак во бела боја висок сјај со резбарена апликација од медијапан во дрво декор Тобако храст.

Корпусот на елементот е изработен од дрво декор Тобако храст.

Витрината во внатрешноста има четири полици од иверка.

Шарките за меко затворање овозможуваат тивко затворање.

Отворањето на крилото е олеснето со push to open механизам.

Димензии: 62x194x41

Мени