Roma KOMODA 4

9.550 ден

Снежен ХрастХраст
Clear
Спореди

Дополнителни информации

Димензии 52 × 75 × 80 cm
Боја/Дезен

Бела Сјај, Снежен Храст, Тобако, Храст

Мени