Roma KOMODA 3

10.250 ден

Снежен ХрастХраст
Clear
Спореди

Дополнителни информации

Димензии 37 × 112.5 × 95 cm
Боја/Дезен

Бела Сјај, Снежен Храст, Тобако, Храст

Мени