Roma KOMODA 150

12.650 ден

Снежен ХрастХраст
Clear
Спореди

Дополнителни информации

Димензии 40 × 149.6 × 80 cm
Боја/Дезен

Бела Сјај, Снежен Храст, Тобако, Храст

Мени